15 kwietnia na Rozwadowskim Rynku odbędzie się pierwszy w Stalowej Woli Targ Staroci, na którym miłośnicy antyków i unikatowych przedmiotów będą mogli znaleźć coś dla siebie.

Wzorem innych miast, które organizują tego typu wydarzenia Rozwadowski Targ Staroci ma być imprezą cykliczną odbywającą się w każdą trzecią niedziele miesiąca w godzinach 8.00 – 15.00. Wśród wystawców znajdą się kolekcjonerzy, hobbyści oraz miłośnicy staroci.

Uczestnikami Targu Staroci mogą być również osoby, które nie trudnią się na co dzień handlem antykami. Wystarczy, że posiadają jakieś wartościowe przedmioty, w dobrym stanie, których chcą się pozbyć. Z Targu wyklucza się towary nielegalne, niebezpieczne, żrące, o nieprzyjemnym zapachu, niedopuszczone do handlu i ekspozycji. Sprzedający zwolnieni będą z opłat targowych. A wstęp na Targi dla osób chcących coś kupić jest bezpłatny.

Zainteresowani handlem proszeni są o zapoznaniem się z regulaminem oraz o zgłaszanie się do organizatora na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl, który jest dostępny na stronie www.centrumrewitalizacji.pl

Zadanie realizowane jest z projektu pt. „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Regulamin Rozwadowskiego Targu Staroci

Formularz zgłoszeniowy

Posted in Bez kategorii.