80-lecie Centralnego Okręgu Przemysłowego obchodzone jest w naszym mieście na różne sposoby. Oprócz wydarzeń kulturalnych organizowane są również konkursy dla dzieci. W jednym z nich udział mogą wziąć miłośnicy budowania konstrukcji z klocków Lego.

Urząd Miasta Stalowej Woli, wraz z Naukowym Zawrotem Głowy oraz Miejskim Domem Kultury zaprasza do udziału w konkursie przedszkolaków i uczniów szkół średnich, których wyobraźnia nie zna granic. Będą mieli oni za zadanie stworzyć makietę z użyciem klocków Lego, na których przedstawiony zostanie COP XXI wieku – czyli jak w dzisiejszych czasach mogłyby wyglądać obiekty oraz technologie nowoczesnego Okręgu Przemysłowego.

Prace należy składać od 24 do 28 kwietnia w godzinach od 15:00 do 18:00 w siedzibie CAMPUS Naukowy Zawrót Głowy w Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 23. Wyniki konkursu dostępne będą od 1 maja na Facebooku, stronie internetowej www.odkrywcy.edu.pl oraz w CAMPUSIE. Prace będzie można odbierać od 16 do 18 maja. Prace mogą mieć maksymalne wymiary 80×100 cm

Konkurs ma charakter familijny dlatego uczestniczyć mogą w nim także rodzice przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.  Głównym jego celem jest budowanie wiezie pomiędzy członkami rodziny, umiejętność współpracy w grupie oraz rozwijanie zdolności manualnych.

Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody. Ich wręczanie odbędzie się 3 maja 2017 roku w Alejce Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych o godzinie 14:00 na scenie przy fontannie obok MDK w Stalowej Woli.

REGULAMIN RODZINNEGO KONKURSU BUDOWANIA MAKIET

 

 

Posted in Bez kategorii, Fabryczne, Rozwadów.