Firma „Garden Concept” – Architekci Krajobrazu z Lublina została laureatem konkursu na opracowanie koncepcji zagospodarowania i rewitalizacji Rynku w Stalowej Woli-Rozwadowie.

Ogłoszony w połowie lipca konkurs rozstrzygnięto 16 października br. Pod uwagę brane były rozwiązania architektoniczne, urbanistyczne i komunikacyjne. Sąd Konkursowy obradował w składzie: pani Lucyna Mizera Dyrektor Muzeum Regionalnego, pan Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowa Wola oraz pan Marek Gierulski architekt.

Wybrany projekt stanie się kanwą do konsultacji społecznych, podczas spotkań organizowanych przez pracowników Centrum Rewitalizacji – Referatu Urzędu Miasta Stalowa Wola. Konsultacje będą miały formę warsztatów z mieszkańcami, interesariuszami oraz stowarzyszeniami. W efekcie spotkań wypracujemy wspólne stanowisko rewitalizacji Rynku w Rozwadowie. Konsultacje społeczne będziemy prowadzić do 16 grudnia 2016 r. O terminach spotkań poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Dziś zapraszamy na wystawę prac biorących udział w konkursie, które można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli

 

Posted in Bez kategorii, Rozwadów.