16 września na Rozwadowskim Rynku odbędzie się kolejna edycja Rozwadowskiego Targu Staroci, na którym miłośnicy antyków i unikatowych przedmiotów będą mogli znaleźć coś dla siebie.

Odbywające się od kwietnia, w każdą trzecią niedziele miesiąca wydarzenie przyciąga kilka tysięcy mieszkańców z regionu. W bogatym asortymencie sprzedających można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów poczynając od monet, pocztówek po zabytkowe rowery czy też odrestaurowane meble.

Uczestnikami Targu Staroci mogą być również osoby, które nie trudnią się na co dzień handlem antykami. Wystarczy, że posiadają wartościowe przedmioty w dobrym stanie. Z Targu wyklucza się towary nielegalne, niebezpieczne, żrące, o nieprzyjemnym zapachu, niedopuszczone do handlu i ekspozycji. Sprzedających nie obowiązuje opłata targowa, a wstęp na Targi dla osób chcących coś kupić jest bezpłatny. Poprzednią edycję odwiedziło  ponad 90 sprzedawców.

Zainteresowani handlem proszeni są o zapoznaniem się z regulaminem oraz zgłaszanie się do organizatora na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl.

Zadanie realizowane jest z projektu pt. „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

 

Posted in Rozwadów.