Stowarzyszenie „Strefa Spotkań” ogłasza nabór wniosków w konkursie „Granty Fabryczne”- edycja III. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Stalowej Woli, którzy chcą zrealizować swoje pomysły na działania kulturalne, zmieniać pozytywnie otoczenie i zaangażować lokalna społeczność, np. swoich sąsiadów. Zgłaszać można działania ze wszystkich dziedzin kultury, sportu i edukacji. Ważne aby realizacja odbyła się na osiedlu rewitalizowanym – Osiedlu Fabrycznym.
W tej edycji Grantów Fabrycznych wysoko oceniane będą działania zagospodarowujące niewielkie otwarte przestrzenie osiedla (np. ogródki, place zabaw, podwórka), a także działania w przestrzeni np. kino letnie, małe koncerty, pokazy i inne. Zainteresowani udziałem w konkursie mogą liczyć na pomoc merytoryczną, promocyjną oraz w formie udostępnienia lokalu na potrzeby realizacji inicjatyw.
Nabór projektów trwa od 30.04.2018 roku do 18.05.2018 roku. Budżet w konkursie „Granty Fabryczne” wynosi 11.000 zł. Wnioskodawcy mogą liczyć na dofinansowanie w kwocie od 500 zł. do 3.000 zł.
O środki mogą się starać zarówno osoby fizyczne, jak i grupy inicjatywne, wspólnoty mieszkaniowe, nieformalne grupy z pełnoletnim przedstawicielem, fundacje, stowarzyszenia, czy związki wyznaniowe. Poniżej udostępniamy regulamin i wniosek konkursowy.
Pomocą w wypełnianiu wniosków i doradztwem służy animator – Anna Maciuch. Pytania można kierować na adres maciuch.anna@gmail.com oraz dzwonić pod numer 510 264 352.

Więcej informacji na http://www.dmowskiego11.pl/aktualnosci/show/Granty-Fabryczne-edycja-III-Wychodzimy-na-podworka

źródło: http://www.dmowskiego11.pl

Posted in Bez kategorii, Fabryczne.