Tematyką turnieju jest historia powstania i rozbudowy Stalowej Woli oraz Rozwadowa w kontekście rozwoju architektury i urbanistyki. Pytaniom towarzyszyć będą archiwalne i współczesne fotografie. Zadaniem uczestników turnieju będzie identyfikacja obiektu z fotografii (rok wykonania zdjęcia, lokalizacja oraz przeznaczenie obiektu, jego styl architektoniczny, itp.).

Do Foto – Zgaduli zapraszamy dwu lub trzy osobowe zespoły, w których co najmniej jeden gracz nie ukończył 16 lat. Szczególnie mile widziane będą zespoły rodzinne, wielopokoleniowe.

Podczas eliminacji przeprowadzonych na osiedlach rewitalizowanych: na Fabrycznym i w Rozwadowie, wyłonionych zostanie 12 drużyn, które 2 maja zmierzą się w finale na Tarasie Miejskiego Domu Kultury podczas Dni Stalowej Woli.

Eliminacje:

19 kwietnia 2017 o 18.30 w Miejscu Spotkań, ul. Dmowskiego 11 (Dawny sklep Julka)
20 kwietnia 2017 o 18.00 w ZS nr 4, ul. Rozwadowska 10 (Budynek PSP nr 9)

Wielki finał:

2 maja na Tarasie Miejskiego Domu Kultury

Więcej informacji i zapisy:

www.quizspotter.com/fotozgadula

Stalowowolska Foto – Zgadula to nowa odsłona turnieju Quizspotter – innowacyjnej metody przeprowadzania widowiskowych konkursów wiedzy opracowana w Stalowej Woli przez osoby związane ze Stowarzyszeniem Kodarium.

Organizatorzy: Urząd Miasta Stalowej Woli – Referat Centrum Rewitalizacji, Quizspotter, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, Quizspotter, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Partnerzy merytoryczni: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Filip Robak prowadzący fanpage „Stalowa Wola Dawniej”
Partnerzy: PSP Nr 9 w Stalowej Woli, Stowarzyszenie Strefa Spotkań

Posted in Bez kategorii, Fabryczne, Rozwadów.